Sabunike-PRVI RED, dvosoban apartman+krovna terasa
Prodaje se dvosoban apartman na drugom katu stambene zgrade oznake A9- radi se o novogradnji (nekretnina nije u upotrebi).
Dvosoban apartman oznake A9 ima stambenu površinu od 57,28m2. Također apartmanu pripada: 2,75m2 Parkirno mjesto (oznake P7) + 11,67m(46,69 x 0,25) Terase (otvorena-nenatkrivena terasa), što čini sveukupnu površinu od 75,50m2.
Zgrada ima sveukupno jedanaest apartmana i nalazi se u prvom redu do mora. U prodaji su i ostali apartmani ( A4-59,24m2) u prizemlju zgrade, na prvom katu ( A8-59,25m2) i na drugom katu (A11-57,28m2).
Kupac nije u obvezi platiti porez na promet nekretnina 3%.
Turistički sadržaji u blizini mjesta :
Naselje Sabunike dio je Općine Privlaka , a u blizini je i povijesni grad Nin .U neposrednoj blizini cca. 10min. šetnje uz more , nalazi se ljekovito Ninsko blato .U blizini ( 10 min.vožnje ) je i jedno od najvećih turističkih naselja na Jadranu – Kamp Zaton Holiday Resort. Dobitnik je brojnih nagrada i priznanja, dugogodišnji je nositelj ADAC-ovog najvišeg odličja, crvene table „Superplatz“, a od 2011. diči se i priznanjem Leading Camping of Europe. Kategoriziran je s četiri zvjezdice.
U blizini ( 15 min. vožnje ) je jedna od najvećih investicija u hrvatskom turizmu Falekensteiner tourist willage Punta skala . Sjedište regije grad Zadar udaljen je svega 25km.
Na maksimalno 1,5 sat vožnje od lokacija nalaze sa 4 nacionalna parka , Plitvička jezera, Krka,
Paklenica, Kornati i park prirode Telašćica...
Sve dodatne informacije na upit.